KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13464051

nr 1346 4051

Träsnitt

3 st, Kina/Japan. Signerade. Motivet: 38x25 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 7 september 2020
kl 19:26:07