KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13464051
nr 1346 4051
Träsnitt
3 st, Kina/Japan. Signerade. Motivet: 38x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 september 2020
kl 19:26:07
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr